Marcin Karwacki OP

Sekretarz Kolegium Filozoficzno-Teologicznego OO. Dominikanów oraz duszpasterz Kliki (Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół). Absolwent studiów teologicznych na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Magdalena Zubrzycka

Magdalena Zubrzycka – wiolonczelistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, muzyk orkiestry Filharmonii Krakowskiej. Przez 6 lat była słuchaczką Dominikańskiego Studium Filozofii i Teologii w Krakowie. Miłośniczka filozofii klasycznej, muzyki dawnej, włoskiej kuchni oraz książek C.S. Lewisa i G.K. Chestertona . Matka dwóch córek.

Katarzyna Sonnenberg

Japonistka i anglistka, doktor literaturoznawstwa i wykładowca UJ; tłumacz literatury japońskiej; miłośniczka twórczości Szekspira, Sōsekiego, Ichiō, Chestertona, Lewisa i wielu innych; od dziecka żywo zainteresowana poszukiwaniem zrozumienia wiary, a dzięki grupie doktoranckiej duszpasterstwa „Beczka” i Dominikańskiemu Studium Filozofii i Teologii od 2012 r. podejmująca konkretne zadania na tej drodze.

Zofia Tylutki

Farmaceutka, doktorantka w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego; od 2013 roku zaangażowana w grupę doktorantów przy DA Beczka; słuchaczka Dominikańskiego Studium Filozofii i Teologii.

Katarzyna Toffel

Studentka etnologii i antropologii kulturowej oraz filozofii. Od trzech lat uczęszcza na zajęcia Dominikańskiego Studium Filozofii i Teologii.

Adam Czepielik

Student matematyki UJ.

Monika Buszko

Lekarz. Słuchaczka Dominikańskiego Studium Filozofii i Teologii. Chętnie oddaje się lekturze dzieł C.S. Lewisa oraz zdobywaniu wiedzy z zakresu języków biblijnych.

Agnieszka Wojtyniak

Zawodowo zajmuje się słowem pisanym. Zaangażowana w Dominikańskie Studium Filozofii i Teologii oraz w DA Beczka, z których pomocą szuka odpowiedzi na tłoczące się w jej głowie pytania. W międzyczasie podejmuje, skazane na porażkę, próby przeczytania wszystkich oczekujących na to książek.

Adrian Walczuk

Student filozofii UJ.